Cvičitelé

O naše sportovní zážitky se starají

Lenka Vítová

Předsedkyně oddílu, Cvičení rodičů s dětmi, Cvičení seniorů v DPS

tel.: 605 408 474

Se sportem jsem začínala už jako malá, kdy jsem v Hodkovicích nad Mohelkou chodila do lyžařského oddílu, oddílu tenisu, orientačního běhu a všeobecné cvičení (dnešní SPV), kdy nás cvičila Dáša L., která mi byla inspirací a chtěla jsem být jako ona. Pak jsem si na pár let odskočila do Jablonce nad Nisou do sportovní třídy, kde jsem se věnovala lehké atletice. Po narození syna mi chyběl pohyb a tak jsem se šla podívat do naší tělocvičny. Zde jsem se věnovala mladším a starším žákyním, cvičení rodičů a dětí, cvičení žen v Sokole, cvičení dětí v Sokole a trochu atletiky. Když se zavřela tělocvična, tak jsem se začala působit jako trenér florbalu v Jablonci. V současné době je mojí radostí cvičení nejmenších dětí a cvičení seniorů v DPS. 

Za těch 25 již vyrostlo několik ,,holčiček" které k mojí radosti pokračují - Hana K. ( dříve jako cvičitelka SPV, nyní trenérka volejbalu), Šárka L, Pavla K., Pavla D.....

Pavla Krausová

Gymnastika, Pilates

tel.: 733 167 934

Už od mala mě rodiče vedli ke sportu a aktivnímu životu. Již na základní škole jsem byla ve sportovní třídě a věnovala jsem se řadě sportů jako byla například atletika, florbal, dálkové běhy atd... Nejvíce jsem se však věnovala Aerobicu, který jsem trénovala pod Sport Aerobic Liberec a závodně jsem se věnovala sportovní gymnastice. Po přestěhování do Hodkovic jsem se převážně zaměřila na předávání svých zkušeností mladším generacím. 

Nyní reprezentuji Hodkovice v ženském volejbale, spolu se Šárkou Lukášovou jsme se účastnily XVI. všesokolského sletu, dále pak předcvičuji pilates, a hlavně se věnuji dětem (Gymnastika, Aerobic).

Nejvíce mě naplňuje, když vidím pokrok a úspěch mých svěřenců. Jsem na ně pyšná!

Vlastním trenérský průkaz s všeobecným zaměřením pro cvičení dětí i dospělých.

Šárka Lukášová

Gymnastika

tel.: 732 139 680

Jako většina dětí jsem vyrostla na cvičení s Lenkou. Později jsem se věnovala gymnastice pod vedením Hanky Kaštovské a Aloise Dopity. Gymnastika se od té doby stala mou srdeční záležitostí.  Hodkovice jsem úspěšně reprezentovala ve všestranných závodech. 

Dnes se gymnastice moc ráda věnuji jako trenérka.

Vlastním trenérský průkaz s všeobecným zaměřením pro cvičení dětí i dospělých a těším se na každého, kdo si gymnastiku oblíbí tak jako já.

Pavla Danielová

Gymnastika, Cvičení rodičů s dětmi

tel.:737 807 304

Cvičení rodičů s dětmi jsem se účastnila už jako dítě. Poté jsem cvičila gymnastiku pod vedením A. Dopitou, kterou následně převzala H. Kaštovská. V dorosteneckém věku jsme s týmem SPV trénovali přehazovanou a ringo. Tyto hry jsme následně reprezentovali v rámci turnajů/soutěží které pořádal Liberecký kraj. V loňském roce jsem začala působit jako cvičitelka gymnastiky společně s P. Krausovou a Š. Lukášovou a nyní se s Lenkou Vítovou věnuji našim nejmenším dětičkám.

Michal Kaštovský

Posilovna

tel.: 605 750 732

Odjakživa jsem se věnoval sportu. V Hodkovicích jsem členem SPV od roku 2003. Díky organizačním změnám jsem byl nominován v roce 2009 na zástupce borců v posilovně. 

Mým posledním úspěchem bylo vítězství v námi pořádaném silovém trojboji, který se konal v roce 2016.

Pavla Tichá

Gymnastika

Už od malička jsem chodila na Sokol a gymnastiku pod vedením M. Havelkové. Úspěšně jsem reprezentovala Český Dub na atletických závodech, či společně s TS ELÉV, kde jsem působila dva roky. V posledních letech se stále aktivně věnuji různým sportovním aktivitám, jako je jízda na kole či kolečkových bruslích. Pravidelně navštěvuji fitness, cvičím pilátes a jógu.

Sabina Calková

tel.: 776 143 764

Jóga mě provází cca už 6 rokem.
Pomohla mi na mé cestě k lepšímu, kvalitnějšímu, zdravějšímu a radostnému životu.
Před 3 lety jsem absolvovala základní kurz 200 h. Hatha yogy v Praze pod záštitou FTVS K.U.
Jóga je mou cestou, vášní, každodenní praxí a prací na sobě nejen na jogamatce.

Radek Matějec

Gymnastika hrou

tel.: 602 537 506

email: radek.matejec@seznam.cz

Kateřina Francová

Step aerobic

tel.: 724 275 809