Cvičitelé

O naše sportovní zážitky se starají

Lenka Vítová

Cvičení rodičů s dětmi, Cvičení dětí 3,5-6 let, Cvičení seniorů v DPS

tel.: 605 408 474

Se sportem jsem začínala už jako malá, kdy jsem v Hodkovicích nad Mohelkou chodila do lyžařského oddílu, oddílu tenisu, orientačního běhu a všeobecné cvičení (dnešní SPV), kdy nás cvičila Dáša L., která mi byla inspirací a chtěla jsem být jako ona. Pak jsem si na pár let odskočila do Jablonce nad Nisou do sportovní třídy, kde jsem se věnovala lehké atletice. Po narození syna mi chyběl pohyb a tak jsem se šla podívat do naší tělocvičny. Zde jsem se věnovala mladším a starším žákyním, cvičení rodičů a dětí, cvičení žen v Sokole, cvičení dětí v Sokole a trochu atletiky. Když se zavřela tělocvična, tak jsem se začala působit jako trenér florbalu v Jablonci. V současné době je mojí radostí cvičení nejmenších dětí a cvičení seniorů v DPS. 

Za těch 25 již vyrostlo několik ,,holčiček" které k mojí radosti pokračují - Hana K. ( dříve jako cvičitelka SPV, nyní trenérka volejbalu), Šárka L, Pavla K., Pavla D.....

Pavla Krausová

Gymnastika, Pilates

tel.: 733 167 934

Už od mala mě rodiče vedli ke sportu a aktivnímu životu. Již na základní škole jsem byla ve sportovní třídě a věnovala jsem se řadě sportů jako byla například atletika, florbal, dálkové běhy atd... Nejvíce jsem se však věnovala Aerobicu, který jsem trénovala pod Sport Aerobic Liberec a závodně jsem se věnovala sportovní gymnastice. Po přestěhování do Hodkovic jsem se převážně zaměřila na předávání svých zkušeností mladším generacím. 

Nyní reprezentuji Hodkovice v ženském volejbale, dále pak předcvičuji pilates, a hlavně se věnuji dětem (Gymnastika, Aerobic).

Nejvíce mě naplňuje, když vidím pokrok a úspěch mých svěřenců. Jsem na ně pyšná!

Vlastním trenérský průkaz s všeobecným zaměřením pro cvičení dětí i dospělých.

Šárka Lukášová

Předsedkyně oddílu, Gymnastika

tel.: 732 139 680

Jako většina dětí jsem vyrostla na cvičení s Lenkou. Později jsem se věnovala gymnastice pod vedením Hanky Kaštovské a Aloise Dopity. Gymnastika se od té doby stala mou srdeční záležitostí.  Hodkovice jsem úspěšně reprezentovala ve všestranných závodech. 

Dnes se gymnastice moc ráda věnuji jako trenérka.

Vlastním trenérský průkaz s všeobecným zaměřením pro cvičení dětí i dospělých a těším se na každého, kdo si gymnastiku oblíbí tak jako já.

Pavla Danielová

Cvičení rodičů s dětmi, Cvičení dětí 3,5-6 let

tel.:737 807 304

Cvičení rodičů s dětmi jsem se účastnila už jako dítě. Poté jsem cvičila gymnastiku pod vedením A. Dopitou, kterou následně převzala H. Kaštovská. V dorosteneckém věku jsme s týmem SPV trénovali přehazovanou a ringo. Tyto hry jsme následně reprezentovali v rámci turnajů/soutěží které pořádal Liberecký kraj. V loňském roce jsem začala působit jako cvičitelka gymnastiky společně s P. Krausovou a Š. Lukášovou a nyní se s Lenkou Vítovou věnuji našim nejmenším dětičkám.

Michal Kaštovský

Posilovna

tel.: 605 750 732

Odjakživa jsem se věnoval sportu. V Hodkovicích jsem členem SPV od roku 2003. Díky organizačním změnám jsem byl nominován v roce 2009 na zástupce borců v posilovně. 

Mým posledním úspěchem bylo vítězství v námi pořádaném silovém trojboji, který se konal v roce 2016.

Kateřina Francová

Step aerobic

tel.: 724 275 809

Jitka Morávková

Gymnastika

Iva Fléglová

Power jóga (ATIFjoga.cz)

"Jógu vnímám jako vybalancování každodenního života."

Józe se intenzivněji věnuji 7 let. Když jsem začínala, bylo to hlavně kvůli fyzičnu, a to na lekcích power jógy. Ne že bych přímo potřebovala, aby ze mě kapal pot, ale pokud jsem se na lekci "nezničila", nebyla to pro mě správná lekce. Nechtěla jsem se jen protahovat, ale i posilovat, zformovat, držet si váhu. Když se pak v mém životě v jednu chvíli nahromadilo víc stresu než normálně, začal mě víc zajímat klid, slova, energie, dech. Zaměřila jsem se více na klidnější formy lekcí, hlavně hatha jógu a také hormonální jógu. Netroufám si říct, že bych přímo objevila své vnitřní já, spíše začala chápat, že je i něco víc a že stojí za to to objevovat, prozkoumávat, vnímat.

Věřím, že jóga je pro každého, že ji může praktikovat každý a že si v ní každý najde své. A to i v lekcích power jógy. Téměř všechny pozice se dají modifikovat jak do lehčích, tak i těžších variant😊 A je to vždy jen a jen na Vás, jak moc "do těla" si budete chtít dát. Přijďte vyzkoušet a uvidíte, jestli právě power jóga je to pravé pro Vás!